LIGA

W najbliższą sobotę , 23.06.2018 rozegramy ostatnią kolejkę ligową.

Naszym ostatnim przeciwnikiem będzie drużyna Muks Bydgoszcz.

Mecz rozpocznie się o godzinie 10.00 .

Zbiórka zawodników o godzinie 8.45 na obiektach Zawiszy , ul. Gdańska 163

Powołania otrzymują następujący zawodnicy:

K. Lipowski, H. Jaskuła , A. Karbowski , O. Wawrzyniak , M. Szwedo , N. Gaczkowski , H. Bielicki , K. Radoszko , A. Serwach , D. Bembnista , M. Manikowski, K. Nowak, F. Grzelak, O. Drożniak, P. Pannert. Sz. Kluj

Zabieramy legitymacje , ochraniacze oraz getry

Przychodzimy wszyscy ubrani w sprzęt klubowy.

Czytaj więcej

TRENINGI

PONIEDZIAŁKOWY TRENING ZOSTAJE WYJĄTKOWO PRZENIESIONY NA OBIEKTY GWIAZDY- UL. BRONIKOWSKIEGO. POCZĄTEK TRENINGU GODZINA 18.00.

 

WTORKOWY TRENING ZE WZGLĘDU NA MECZ REPREZENTACJI POLSKI ZOSTAJE PRZENIESIONY NA PIĄTEK.

 

POZOSTAŁE TRENINGI WG HARMONOGRAMU

Czytaj więcej

LIGA

W sobotę, 16.07.  o godzinie 10.00 na ul.Słowiańskiej rozegramy kolejną rundę I Ligi Wojewódzkiej Młodzika. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Orła Służewo.

Zbiórka na Stadionie o godzinie 9.00.

Powołania otrzymują:

H. Bielicki, O. Drożniak, N. Gaczkowski, G. Gawroński, H. Jaskuła, A. Karbowski, M. Manikowski, K. Nowak, P.Pannert, K. Radoszko, A. Serwach, K. Lipowski, M. Szwedo, O. Wawrzyniak, F. Grzelak

Zabieramy legitymacje, getry oraz ochraniacze.

Przychodzimy ubrani w sprzęt klubowy.

Czytaj więcej

LIGA

Powołania na mecz ligowy , który odbędzie się jutro, 06.06.2018 w Świeciu.

K.Lipowski, O.Wawrzyniak, H.Jaskuła, M.Szwedo, A. Karbowski, N.Gaczkowski, H.Bielicki, K. Nowak, K. Radoszko, M.Manikowski, E.Lewandowski, O. Drożniak, P.Pannert, D.Bembnista, A.Serwach

Zbiórka zawodników o godzinie 16.00 na parkingu stadionu Zawisza.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00

Zabieramy legitymacje, getry, ochraniacze.

Dresy oraz polo klubowe.

 

 

Czytaj więcej

LIGA

W najblizszą sobotę rozgrywamy kolejny mecz w ramach I ligi wojewódzkiej młodzika.

Spotkanie odbędzie się w Wąbrzeznie a naszym przeciwnikiem będzie miejscowa Unia.

Zbiórka powołanych zawodników zaplanowana została na godzinę 7.20 na parkingu Stadionu Zawisza.

Pierwszy gwizdek godzina 10.00

Powołania otrzymują: D. Bembnista,  N. Gaczkowski, G. Gawroński, H. Jaskuła, A. Karbowski, M. Manikowski, K. Nowak, P, Pannert, K. Radoszko, A. Serwach, K. Lipowski, M. Sxwedo, O. Wawrzyniak, F. Grzelak.

Przypominam o legitymacjach, getrach oraz o sprzęcie klubowym.

Czytaj więcej